فیبر نوری

فیبر نوری

دسته: صنعت > الکترونیک و مخابرات

استان: آذربایجان شرقی

شرکت فنی مهندسی ارتباط گــــستر شـــــبکه نوری ایرانیان
واردات تــــــجهیزات عمده فیبرنـــــوری
ارائه راهکارهای جدید فیبر نوری

فروش محصولات پلانت PLANET :
مدیا کانور تر های پلانت MEDIA CONVERTOR PLANET :
SINGLE MODE -  MULTI MODE
ST 802 S 15 - سینگل مود بدون SFP ماژول پروژه های زیر 15 کیلومتر
ST 802 - مالتی مود بدون SFP ماژول پروژه های زیر 10 کیلومتر
GT 805 A - با sfp ماژول 10 و 15 و 20 و 25 و 30 km
فروش محصولات سیسکو :
SFP ماژول های سیسکو GLC-SX-MMD 1000 BASE -SX-SFP , . . .

فروش کابل فیبر نوری nexans :
کانالی و خاکی - 12 و 24 core 
indor - outdor - steel armor 


فروش کابل فیبر نوری شهید قندی :
کانالی و خاکی - 12 و 24 core 
indor - outdor - steel armor 
مناسب تر از قیمت کارخانه

فروش کابل ترکیه :
ETK , HCS تــــــــرکیه با قیمت مناسب و کیفیت عالی



فروش پچ پنل فیبر نوری ریلی و ساده PATCH PANEL
OCDF - WALLPANL - سر پست فیبر نوری

نماینده انحصاری فروش FIBERKING تولید کشور ترکیه تحت لیسانس کشور انگلستان

فروش پیگتیل - پچ کرد و آداپـــــــتور فیبر نوری برند FIBERKING انگلستان به صورت عمده با قیمت عالی:

پیگتیل (SC - LC- FC- ST- DIN) سینگل مود و مالتی مود , OM3 , OM4

پچ کرد های FIBERKING  تولید کشور ترکیه :

پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST

پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST

پچ کورد FC-ST
پچ کورد FC-FC

SIMPLEX- DUPLEX
سینگل مود - مالتی مود - OM3 
درمتراژ های 1 و 2 و 3 و 5 و 10 و 15 و 20 متری


آداپتور های FIBERKING  تولید کشور ترکیه :
آداپتور ( SC , LC, FC, ST)
SIMPLEX- DUPLEX
سینگل مود - مالتی مود - OM3 


قلم های تست فیبر نوری فلزی و پلاستیکی

فروش مفصل های فیبر نوری SAMJIN - NETWORK :
مفصل  SAMJIN VOSF - BS 403 A
مفصل NETWORK  FOC - S S 3 : 3 NWC  

نمایندگی انحصاری برند FIBERKING فروش و خدمات پس از فروش برند های B & C FIBER - ETK - FI-BER - HCS

انقال بدون واسطه از مبدع و فروش به قیمت کارخانه

دفتر تبریز : خیابان 17 شهریور جدید تقاطع طالقانی جنب بانک تجارت ساختمان 210طبقه 3واحد C

WWW.FIBERIRAN.COM
MAIL : INFO@FIBERIRAN.COM
DIGITAL CATALOG : WWW.FIBERLA.COM
TELEGRAM & IMO & Mob:09146923380
Tel & FAX : 04135577729
تماس : 09146923380

» سایر تصاویر برای این آگهی




اطلاعات تماس

نام   shahram
آدرس   
ایمیل   
موبایل   
تلفن   
وب سایت   
تاریخ ثبت آگهی   ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ ۰۶:۰۲:۵۲
تاریخ انقضای آگهی   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ ۰۶:۰۲:۵۲
تعداد نمایش   569
کلمات کلیدی   نیازمندیها,نیازروز,نیاز روز,نیازمندیهای ایران,فیبر,نوری,فیبرنوری,پیگتیل,پچ کورد,فیبر نوری





این آگهی رادرشبکه های اجتماعی-بیش از100 شبکه- به اشتراک بگذارید :




ارسال پیام