خدمات سامسونگ و سونی نوشهر چالوس متل قو نور رویان

خدمات سامسونگ و سونی نوشهر چالوس متل قو نور رویان

دسته: لوازم وکالا > صوتی و تصویری

استان: مازندران

تعمیرات تلویزیون ال سی دی و ال ای دی سامسونگ در شرکت فن اوران

چند مورد از عیب های مهم و شایع ال سی دی و اقدامات لازم برای تعمیر ال سی دی :

خرابی در قسمت پاور تلویزیون ال سی دی که این خرابی در چند مورد است که در زیر به اشاره شده است.بیشتر خازن های قسمت پاور ال سی دی بعد از چندین ماه و سال خراب می شودکه برای تعمیر باید خازن فرسوده پاور ال سی دی تعویض شود.

در مواردی ترانزیستور های قسمت پاور خراب می شود که برای تعمیر باید ترانزیستور ها عوض شوند بعضی از پاور ها STR به کار رفته که ممکن است این قطعه در بازار موجود نباشد در این صورت برد پاور تعویض می شود.در موارد کمی برای تعمیر ال سی دی باید برد پاور ال سی دی تعمویض شد.

تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد

وقتی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی شایع است. در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ خرابی بک لایت بیشتر است.

چراغ ال ای دی تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود

در این مورد خرابی تلویزیون بیشتر در قسمت پاور می باشد و برد پاور در اکثر مواقع قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود. بعضثی مواقع خرابی از برد مین نیز می تواند باشد که احتمال آن بسیار کم است.

تلویزیون دیر روشن می شود

دیر روشن شدن تلویزیون در اکثر مواقع مربوط به برد پاور می باشد و خود برد قابل تعمیر می باشد . تعمیر برد پاور تلویزیون در محل مشتری انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

HDMI تلویزیون کار نمی کند

خرابی HDMI مربوط به برد مین می باشد که در بعضی مواقع برد تعمیر می شود و در صورت تعمیر نشدن برد باید کامل تعویض شود.

» سایر تصاویر برای این آگهی
اطلاعات تماس

نام   کامران
آدرس   
ایمیل   
موبایل   
تلفن   
وب سایت   
تاریخ ثبت آگهی   ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۰۶:۰۴:۱۶
تاریخ انقضای آگهی   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۰۰:۰۰:۰۰
تعداد نمایش   288
کلمات کلیدی   نیازمندیها,نیازروز,نیاز روز,نیازمندیهای ایران,خدمات,سامسونگ,سونی,نوشهر,چالوس,متل,نور,رویان,تعمیرات تلویزیون,تعمیرات تلویزیون سامسونگ,خدمات سامسونگ و سونی نوشهر چالوس متل قو نور رویان

این آگهی رادرشبکه های اجتماعی-بیش از100 شبکه- به اشتراک بگذارید :
ارسال پیام