دستگاه بلندر، میکسر پودر، مخلوط کن دارای اسانس پاش

دستگاه بلندر، میکسر پودر، مخلوط کن دارای اسانس پاش

دسته: صنعت > ماشین سازی

استان: تهران

دستگاه بلندر، میکسر پودر، مخلوط کن)دارای اسانس پاش)
مشخصات و مکانیسم عمل دستگاه:
دستگاه بلندر (میکسر پودر ) در ظرفیتهای 200، 600 ، 1100 ، 2000 ، 5000 لیتری ساخته میشود
بدنه دستگاه توسط ورق های فابریک که ضخامت و جنس آن با توجه به سفارش ساخته میشود،در داخل بدنه دو پره مجزا حول محور شافت اصلی قرار گرفته و به صورت خلاف جهت یکدیگردوران دارد که باعث میکس و همگن شدن بهتر محصول میشود.

بلندر های دارای اسانس پاش :
سیستم اسانس پاش در تمامی مدل های بلندر قابلیت نصب را دارد که با یک مخزن ،مواد تغذیه میشود و توسط یک پمپ ،مواد به داخل مخزن بلندر پمپاژ میشود تا با پودر داخل دستگاه میکس شود.

لازم به ذکر است که در صورت سفارش جهت نصب سیستم اسانس پاش قابلیت نصب بر روی دستگاه های بلندر را دارد.
که میکسر پودر ، بلندر ، ریبون بلندر: جهت بهتر مخلوط کردن پودر دو مسیر پره کشیده میشود که پره های کوچکتر پودر را از وسط به کنار دیواره هدایت میکنند و پره های بزرگتر پودر را از کناره ها به وسط هدایت میکند میکسر پودر قابلیت نصب اسانس پاش روی آن را دارد که به سفارش مشتری ساخته می شود در این مدل شما میتوانید اسانس مورد نظر را در یک مخزن ریخته که از طریق یک پمپ به تمامی نقاط میکسر پودر انتقال داده تا اسانس به خورد مواد شما رود.
اطلاعات تماس

نام   حسین مولایی
آدرس   البرز-کرج-کمالشهر ظفر سه بالاتر از بستنی گلمهر پلاک 35
ایمیل   
موبایل   
تلفن   
وب سایت   
تاریخ ثبت آگهی   ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ ۰۳:۵۵:۴۴
تاریخ انقضای آگهی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۰۰:۰۰:۰۰
تعداد نمایش   384
کلمات کلیدی   دستگاه بلندر، میکسر پودر، مخلوط کن دارای اسانس پاش,دستگاه بلندر,میکسر پودر,مخلوط کندارای اسانس پاش,دستگاه,بلندر،,میکسر,پودر،,مخلوط,کن,دارای,اسانس,پاش,ماشین سازی,صنعت,Namakala,نماکالا,نیازمندیها,تبلیغ,نیازمندی,آگهی,رایگان,تبلیغات,ایران,درج آگهی رايگان,آگهی,درج تبليغات رايگان,تبليغات رايگان,مجانی,آگهی رایگان,آگهی رايگان

این آگهی رادرشبکه های اجتماعی-بیش از100 شبکه- به اشتراک بگذارید :
ارسال پیام